SHARE WEEK 2015 NA PIĘKNEJ

Share-WeekAndrzej Tucholski z jestKultura.pl rozpoczął tę akcję w 2012 r. Ja biorę w niej udział po raz pierwszy, choć bardzo możliwe, że nie ostatni. Chętnie czytam inne blogi (duuużo rzadziej śledzę vlogi – poza nielicznymi wyjątkami), dlatego z przyjemnością polecę Wam co niektóre z nich. Robiłam to już wcześniej na moim profilu na Facebooku, tym razem jednak będzie oficjalny wpis na Pięknej :)

bukheaderbw

1. Wielki Buk

Olga, Olga, Olga… Jak ja Ci zazdroszczę! Wiem, nieładnie jest zazdrościć, ale cóż innego robić, gdy się do Ciebie zagląda. No dobra, podziwiam będzie lepszym określeniem :) Nie dość, że pięknie i dużo piszesz (a jeszcze więcej chyba czytasz), to na dodatek robisz to systematycznie (czy Ty w ogóle robisz coś jeszcze poza czytaniem i blogowaniem?!?;)), konsekwentnie, we własnym stylu, no i z pomysłem! Ach te wszystkie Twoje cudowne cykle. No i jeszcze filmiki nagrywasz! Niedościgniony wzór.

1452541_636594219717451_1737441139_n2. Varia Czyta

Varia z kolei urzekła mnie minimalistycznym stylem, tak w wyglądzie bloga, jak i w jego treści. Jest rzeczowo (o książkach i nie tylko). Jest pięknie (wystarczy zwrócić uwagę na zdjęcia jej autorstwa). A przede wszystkim wiarygodnie. A o to przecież chodzi. Koniecznie do niej zajrzyjcie! :)

10985306_955629801115940_8998671062091395092_n3. Wstaw Tytuł

Anna Kramarz pisze o książkach (od nich zaczęła), o kulturze (co by do samej literatury się nie ograniczać), ale i o życiu w ogóle (wszak wszystko sprowadza się do tego jednego ;)). A robi to w sposób niezwykle ciekawy, oryginalny, bezpretensjonalny i aż chce się do niej wracać :)

Oczywiście mogłabym wymienić jeszcze kilka innych blogów, które na bieżąco śledzę, a robię to z dużą przyjemnością, niemniej pozostanę przy tych trzech. Przyjdzie czas na polecanie kolejnych :)

BO PIĘKNE RZECZY DZIEJĄ SIĘ W KULTURZE.

Reklamy

9 myśli w temacie “SHARE WEEK 2015 NA PIĘKNEJ

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s